Jak přežít rychlou změnu…

Na začátku tohoto  7. týdne mi oznámili, že se stěhuji na jiné pracoviště. Na opačnou stranu Prahy. Změna sice očekávaná, ovšem rychlost, s jakou se uskutečnila byla vskutku nečekaná.
Nicméně v pondělí jsem příjemcem oznámení a v úterý již přesunuta na nové místo. Uff, to byl fofr. Ještě, že mám bohaté zkušenosti se stěhováním. Stěhovala jsem se do dnešních dnů pětkrát, to už má člověk něco za sebou.

Mé nové pracoviště je moderní kancelář v Praze – Michli.

A protože jsem fotografií posedlá, neboť mě vždy pohled přes hledáček fotoaparátu vnese do života více pozitivna. A tak jsem si udělala vycházku po okolí a našla jsem pár zajímavých pohledů, o které se s vámi podělím.

Kostel Narození Panny Marie je barokní kostel, který byl postaven jako kaple Panny Marie a Čtrnácti svatých pomocníků v roce 1724. Více se o Horní Michli dočtete << zde >>

Něco málo z Baarova parku, který je součástí BB Centra, byl otevřen návštěvníkům
v červenci 2010. Relaxační zóna, kde si můžete zahrát pétanque, zhoupnout na rotující houpačce a nebo si povídat z jednoho konce parku na druhý.

Na závěr jeden nečekaný pohled na mou oblíbenou Žižkovskou televizní věž.

Žižkovská TV věž
Žižkovská TV věž

Tak aklimatizace na nové prostředí provedena a nyní vzhůru novým příležitostem… a hlavně neztratit směr!

© All rights reserved text & photo: Sarka Tesik

1 komentář u „Jak přežít rychlou změnu…

  1. Šárko jsi úžasná a hned jsi si zjistila kam chodit na zobání energie a to je tvoje plus všude se hned zabydlíš dobrá vlastnost k dobré náladě a pohodě jd

Komentáře nejsou povoleny.