Příběhy medvídka Teddyho

Medvídek MeTo YouKdyž fotíte občas vás intuice s inspirací zavedou do míst, nad kterými nevěřícně zakroutíte hlavou.
Moje intuice mě přivedla ke střapatému medvídkovi, co se jmenuje Teddy. Dřepěl na mém nočním stolku už hezkých pár měsíců a znuděně zíral před sebe.
Inspirace usoudila, že bude zábava dát nás dva dohromady. Vznikl nápad použít medvídka jako objekt pro fotografování.

A co by to bylo za fotografování bez příběhu? Vloudila se otázka: Kde se vzal tenhle střapatý medvídek? Jaký je jeho příběh? Internet je mocný nástroj a tak odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Jste zvědaví stejně jako já? Utište svou zvědavost a přečtěte si medvídkův příběh. <<Celý příběh>>

A a co bude následovat?
Přece příběhy medvídka Teddyho. Bude se mnou trávit většinu času a doprovázet mě na cestách životem. O svých zážitcích se Teddy  se čtenáři rád podělí. Pro Teddyho vyprávění je určena speciální rubrika Příběhy medvídka Teddyho a Teddyho obrázková galerie.

Medvídek Me To YouTeddyho jsem ještě na společnou cestu vyšperkovala. Dostal na krk červené srdce, které jsem dostala darem od adminky ze skupiny Fotí amatér v lednu roku 2015 na prvním srazu členů skupiny.  Na srdce jsem napsala zlatým písmem LOVE. Tím byl završen rituál přátelství a lásky. Jsme připraveni společně vyrazit do víru života.

„Nemůžeme ovládat vlny života, ale můžeme se naučit na nich surfovat.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *